Oferujemy pomoc w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami . Wszystkie oferty, które przyjmujemy sprawdzamy pod względem formalnym i prawnym. Skomplikowane stany prawne nieruchomości regulujemy dzięki fachowej wiedzy współpracujących z nami prawników, rzeczoznawców i pośredników. Oferujemy obsługę wielu typów transakcji: sprzedaż, kupno, wynajem. W trosce o zadowolenie naszych klientów świadczymy usługi kompleksowo. Na zlecenie klienta współpracujemy z urzędami, spółdzielniami i innymi instytucjami , które mogą pomóc w realizacji transakcji.

Współpracujemy z licencjonowanym pośrednikiem Anetą Seweryn licencja 10614 zrzeszonym w MSPON. Zapewniamy naszym Klientom pomoc i opiekę podczas całego procesu zakupu nieruchomości aż do finalizacji kontraktu.

Gwarantujemy poufność, rzetelną obsługę oraz indywidualne podejście do każdego Klienta.

Staramy się jak najlepiej zrozumieć potrzeby naszych klientów i umożliwiamy bezpieczne zawieranie transakcji Nieruchomości prezentowane na naszej stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z nami w celu ustalenia szczegółów dotyczących nieruchomości.

Współpracujemy z:

oferty małopolska

Niniejsze ogłoszenia są wyłącznie informacją handlową i nie stanowią oferty w myśl art. 66 § 1. Kodeksu Cywilnego.