Kancelaria Adwokacka SEVEXIM® została utworzona w 1995 roku za zgodą Ministra Sprawiedliwości na wykonywanie zawodu adwokata w indywidualnej Kancelarii Adwokackiej przez Mecenasa Krzysztofa Seweryna. Od tego czasu datuje się dynamiczny i sukcesywny rozwój Kancelarii, wyrażający się zarówno wzrostem ilości pracujących w niej prawników jak i powiększaniem się grona obsługiwanych klientów.

Od 1991 roku firma SEVEXIM® wymieniana była na listach rekomendacyjnych Ministerstwa Przekształceń Własnościowych i polecana do obsługi firm zagranicznych na terenie Polski.

Wieloletnia obecność na rynku prawniczym sprawia, iż polecają nas duże przedsiębiorstwa a także - w zakresie międzynarodowej obsługi prawnej - ambasady i konsulaty, w szczególności zaś Ambasada Republiki Włoskiej, Konsulat Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej, Republiki Federalnej Niemiec oraz Austrii.

Prawnicy Kancelarii Adwokackiej SEVEXIM® posiadają bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw zarówno klientów indywidualnych jak i dużych podmiotów gospodarczych.

Możemy poszczycić się nieustannie rosnącą grupą stałych klientów indywidualnych oraz korporacyjnych, na rzecz których świadczymy ciągłą obsługę prawną. Mamy nadzieję, iż doceniając profesjonalizm i zaangażowanie w prowadzone sprawy, również i Państwo dołączą do ich grona.